Informācija Partneriem

Garantēta auditorija – kā pirmie karti „Mana Jelgava” saņems aptuveni 400 FK „Jelgava” jaunatnes akadēmijas audzēkņu vecāki, FK „Jelgava” ilggadējie sadarbības partneri un meistarkomandā pašreiz un kādreiz spēlējušie futbolisti. Iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka sezonas abonementus iegādājas vel aptuveni 150 jelgavnieku. Ar kvalitatīvām mārketinga akcijām 2017.gadā plānots izplatīt 800 – 1000 kartes. Ir plānots regulāri informēt kartes īpašniekus par jaunajiem, īpašajiem un regulārajiem piedāvājumiem.

Bezmaksas mārketings – pirmajā „Mana Jelgava” darbības gadā nav paredzēta partneru dalības maksa. 2017.gadā (jau sākot ar 2016.gada decembri) tiks
veiktas plašas kartes mārketinga aktivitātes gan Jelgavā, gan sociālajos tīklos, gan mājas lapās manajelgava.lv un fkjelgava.lv – attēli, video, vides objekti u.c.

Bezmaksas informatīvie materiāli – dažādi interneta videi paredzēti maketi tieši ar Jūsu uzņēmuma logo un informāciju par piedāvājumu, drukāts (A3 vai A4) plakāts ar Jūsu piedāvājumu „Mana Jelgava” programmā, kuru varēsiet izvietot savā uzņēmumā kā pilntiesīgs programmas dalībnieks.

Divas kartiņas „Mana Jelgava” – Katrs programmas partneris saņem divas bezmaksas „Mana Jelgava” kartiņas

SADARBĪBAS UZSĀKŠANA:

Piesakiet savu uzņēmumu un savu īpašo piedāvājumu lojalitātes programmā „Mana Jelgava”, zvanot uz 29234040 (Aināram) vai rakstot e-pastu uz ainars@fkjelgava.lv

Jelgavas kartes