Mans stadions

Rekvizīti – tiem, kas gatavi piedalīties projektā:
Biedrība “Mana Jelgava” (reģ.nr. 40008101490)
Konts: LV51 HABA 0551 0132 9556 8 (AS “Swedbank”)
Maksājuma aprakstā lūdzam norādīt savu telefona numuru un/vai e-pastu, lai varam ar Jums sazināties, lai pateiktu Jums paldies par atbalstu!

Ko celsim? Futbola klubs “Jelgava” 2017.gadā (domās jau daudzus gadus iepriekš, bet nu beidzot viss sāk notikt “pa īstam”) ir uzsācis treniņbāzes jeb stadiona (Kārklu ielā 6, Jelgavā) būvniecību. Pirmajā būvniecības kārtā tiks uzbūvētas ģērbtuves, tribīnes, kā arī divi FIFA un UEFA prasībām atbilstoši futbola laukumi, – viens ar mākslīgo segumu, bet otrs būs dabīgās zāles laukums.

Kam celsim? 2017.gada sākumā futbola kluba “Jelgava” jaunatnes futbola akadēmijā (mēs to saīsinām kā JFA) trenējās 318 audzēkņi, bet vēl jau trenējās un dažādos turnīros piedalās arī FK “Jelgava” meistarkomanda, dublieru komanda, kā arī sieviešu komanda FK “Iecava/Jelgava”. Jaunajā stadionā trenēsies un spēles aizvadīs gan lielie, gan mazie futbolisti, jo pašlaik Jelgavā ir tikai Zemgals olimpiskā centra stadions un tur jau sen futbolistiem ir palicis par šauru (nav kur un kad trenēties!!!) un Jelgavas Domei, diemžēl, futbols nav augstāko prioritāšu sarakstā ne domās, ne darbos. Kas atliek? Ķerties pie darba pašiem un uzcelt pašiem sev stadionu!!!

Kad celsim? Zemes nomas līguma noslēgšana pašreizējās Jelgavas Domes vadības neieinteresētības (ļoti gribētos cerēt, ka tā nebija apzināta kaitniecība vai apzināts stulbums) dēļ aizņēma 6 mēnešus, (2016.gada novembris – 2017.gada aprīlis), projektēšanai un saskaņošanai atvēlēti 2 mēneši (2017.gada maijs un jūnijs), kas nozīmē, ka stadions jāuzbūvē 5 mēnešu laikā (UEFA ir FK “Jelgavai” piešķīrusi jaunākās paaudzes laukuma segumu (mākslīgo zālāju), kas jāuzstāda līdz 31.12.2017). Stadiona svinīgā atklāšana plānota Latvijas 99.dzimšanas dienā, proti, 18.11.2017.

Kā celsim? Celsim visi kopā – jelgavnieki (un ne tikai), Jelgavas (un ne tikai) uzņēmumi un iestādes un, cerams, savu artavu iedos arī Jelgavas Dome. Pašlaik atbalstītāju sarakstā ir UEFA ar ~ 250000€ vērtu laukuma segumu, LR Saeimas partijas Vienotība frakcija ar 150000€ dotāciju un “Ceļu būvniecības sabiedrība Igate” ar 150000€ atbalstu. Pagaidām nedaudz vēl pietrūkst, tāpēc ļoti gaidām palīgos (ar idejām, domām, darbiem, finansēm u.c.), lai visi kopā uzceltu sev stadionu!

Kā iesaistīties? Ir nodibināta biedrība “Mana Jelgva”, kuras vienīgais mērķis ir uzcelt stadionu. Papildus informāciju Jums sniegs un palīdzēs iesaistīties projektu vadītāji: Pauls Sondors (tel. 26331990) vai Ainārs Tamisārs (tel. 29234040 ainars@fkjelgava.lv).